نمایندگی گاوصندوق کاوه: مروری بر تاریخچه ی ساخت گاوصندوق

نمایندگی گاوصندوق کاوه

در این مطلب، نمایندگی گاوصندوق کاوه بر آن است تا تاریخچه ی گاوصندوق را که در مطلب قبلی نیمه مانده بود، کامل کند. با ما همراه باشید تا درباره ی این صندوق جادویی و مطمئن بیشتر بدانید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب قبلی که بخش اول تاریخچه ی گاوصندوق است، به سایت مراجعه نمایید.

نمایندگی گاوصندوق کاوه: تاریخچه ی ساخت گاوصندوق

گاوصندوق ها به مرور زمان ساخته شدند. گاوصندوق های قدیمی به سال های ۱۹۷۰ باز می گردد که با کلیدهای نقره ای کوچک باز می شدند، از این رو به آنها “کلید گاوصندوق” می گویند. پیمانکارهای گاوصندوق دنبال شدند، تا گاوصندوق های دستی پس از گذاشتن کلید ترکیب درست در جلوی گاوصندوق انتشار پیدا کرد.

پس از چند سال

در سال های ۱۹۹۰ گاوصندوق های الکترونیکی به بازار و جهان معرفی شدند. صاحب گاوصندوق رمز خاصی را بر صفحه نمایش می زد و سپس کلید را  درون محل جلویی گاوصندوق که با همدیگر یکی می شوند را می گذاشتند، و قفل ها باز می شد.

پیشرفت تکنولوژی

تکنولوژی پیشرفت کرد. با توجه به تحقیقات نمایندگی گاوصندوق کاوه بعضی ها از گاوصندوق آبی رنگ بزرگ استفاده می کردند که نامش iBox بود. این گاوصندوق ها با الکتریک جنرال ساخته شده است. این گاوصندوق ها با سیستم اشعه ی مادون قرمز کار می کند، برای همین دیگر نیازی به کلید فیزیکی ندارند.  Iboxها مکانیزمی دارند که با اشاره به کلید صفحه نمایش الکتریکی آزاد می شوند. در برخی موارد با سنسورها این قفل ها با تلفن همراه همگام سازی شده است. این سنسورها اطلاعات کاربر را ثبت کرده و قفل گاوصندوق را باز می کند، که این قفل ها دارای کلید هستند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
درب گاوصندوق را چگونه باز کنیم؟

گاوصندوق کاوه

به نظر نمایندگی گاوصندوق کاوه برخی از کاربران از گاوصندوق های تولید شده توسط سنتری لاک (sentrilock) استفاده می کنند. این گاوصندوق ها از بزرگترین گاوصندوق های جهان هستند که ویژگی های منحصر به فردی دارند و با شنوایی هوشمندانه ای که دارند می توانند از دسترسی دیگران به گاوصندوق خودداری نمایند.

امیدواریم از مطلبی که نمایندگی گاوصندوق کاوه برای شما تدارک دید، راضی بوده باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =

      صفحه اصلیخدماتارتباط با ما
      09122849008