۵ نکته مهم در ساختار گاوصندوق

گاوصندوق کاوه

نمایندگی گاوصندوق کاوه یکی از بهترین و مجهز ترین مجموعه ها در زمینه گاوصندوق می باشد.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین مشخصات و ویژگی های گاوصندوق آشنا کردیم. و اطلاعاتی در خصوص محصولات نمایندگی گاوصندوق کاوه در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

آشنایی با ساختار گاوصندوق

گاوصندوق

 • با نام عمومی جعبه ایمن یا بی خطر شناخته می شود، مجموعه بسیار گسترده ای از سازه ها وجود دارد. از گاوصندوق خانگی ساده برای نگهداری اسناد شخصی، از گاوصندوق های بانکی که شامل ساخت و سازهای ویژه ساختمان و اقدامات امنیتی است.
 • گاوصندوقها ساختهای محکم از فلز (بیشتر با لایه های مختلف) و قسمت قابل جابجایی (یا درب) هستند که توسط یک قفل ایمن شده اند.
 • گاوصندوق ها برای مقاومت در برابر گرما، گیجی و سایر اشکال حمله جسمی طراحی شده اند. پیشرفت های علمی در زمینه متالورژی و مواد با دستیابی به ساخت گاوصندوق های بهتر به دست می آید. ساختن آتش ایمن و مقاوم در برابر سارق کار ساده ای نیست، بیشتر صندوق های امنیتی برای یک کار بهینه شده و هنگام برخورد با کار دیگر ضعیف هستند (گاوصندوق آتش نشانی از فلز کمتر و عایق بیشتری نسبت به گاوصندوق سارق دارند).
 • یک تئوری اساسی در مورد متالورژی وجود دارد که در مورد ساخت و ساز ایمن کاربرد دارد: مواد سخت و قوی تحت فشار شوک مکرر. پوست استیل خفیف از نیروی شوک محافظت می کند، ممکن است تغییر شکل یابد اما به آسانی به همتای سخت خود نمی خورد.
 • قفل زمان یک مکانیزم کارکرد ساعت است که در یک درب امن یا طاق نصب شده است و هیچ اتصالی در خارج ندارد. هنگامی که قفل فعال شد و درب بسته شد، هیچ وسیله دیگری برای باز کردن درب تا زمان تنظیم وجود ندارد.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نمایندگی گاوصندوق کاوه: امنیت و آرامش

برای تهیه بهرتین انواع سیف باکس از نمایندگی گاوصندوق کاوه با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 4 =

   صفحه اصلیخدماتارتباط با ما
   09122849008