درب گاوصندوق را چگونه باز کنیم؟

بازگشایی گاوصندوق

برای بازگشایی درب گاوصندوق به چه نکاتی باید توجه کرد؟ چه عواملی بر باز شدن درب گاوصندوق موثر است؟

در مطالب قبلی شما را با گاوصندوق ایرن کاوه و بررسی ۲ فاکتور مهم آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در این خصوص اطلاعات بیشتری به دست آورید.

آیا به گاوصندوق نیاز دارید زیرا کلید گاوصندوق را گم کرده اید، ترکیب را فراموش کرده اید یا کد را گم کرده اید؟ یک مهندس Safe می تواند انواع گاوصندوق ها مانند گاوصندوق دیجیتال، ترکیبی و قفل کلید را باز کند.

باز کردن ایمن – قفل گاوصندوق را بدون کلید یا ترکیبی باز کنید.

بازگشایی درب گاوصندوق

آیا می خواهید یک گاوصندوق قفل شده را باز کنید؟ یا شاید کلیدهای گاوصندوق خود را گم کرده اید یا ترکیب آن را فراموش کرده اید و نمی توانید قفل آن را باز کنید، سپس با یک قفل ساز تماس بگیرید تا گاوصندوق خود را باز کند تا ببینید آیا او می تواند کمک کند.

مشکلات متداول که یک مهندس ایمن می تواند به آنها کمک کند.

 • گاوصندوق ترکیبی را بدون اطلاع از ترکیب باز کنید – قفل شماره گیری و دیجیتال
 • اگر کلیدها داخل آن قفل هستند، گاوصندوق را باز کنید.
 • گاوصندوق بدون کلید را باز کنید.
 • یک ترکیب فراموش شده امن را باز کنید.
 • اگر کلیدها را گم کرده اید گاوصندوق را بشکنید.
 • کلید گاوصندوق در قفل گیر کرده است.
 • گاوصندوق های کلید را بدون دانستن کد باز کنید.
 • گاوصندوق های دیجیتال و الکترونیکی را باز کنید.

همچنین اگر برای گاوصندوق خود نیاز به برش کلید جدید دارید، به دلیل ماهیت کلیدهای گاوصندوق باید توسط یک قفل ساز حرفه ای برش داده شوند.

بازگشایی گاوصندوقبازگشای درب گاوصندوق چقدر هزینه دارد؟

از آنجایی که هیچ نهاد حاکمیتی برای قفل سازان وجود ندارد، ساختار قیمتی وجود ندارد که قفل سازها باید از آن پیروی کنند. فاکتورهای زیادی روی هزینه تاثیر می گذارند، هزینه باز کردن گاوصندوق به سطح امنیتی و زمان مورد نیاز بستگی دارد.

ما توصیه می کنیم برای قفل ساز MLA محلی خود یک قیمت دریافت کنید.

تعمیرات ایمن – ترکیبی دیجیتال (همه انواع)

شاید گاوصندوق شما آسیب دیده باشد و قفل کار نمی کند یا با کلید مشکل دارید، در زیر مواردی وجود دارد که یک مهندس گاوصندوق می تواند به شما کمک کند:

اگر قفل گاوصندوق شکسته است تعمیر کنید

قفل آسیب دیده یا معیوب است

گاوصندوق دیجیتال شما را قفل کرده است

کلید در قفل شکسته شده است

یک قفل ساز MLA کاملاً بررسی شده و DBS بررسی شده می تواند به تعمیر گاوصندوق شما کمک کند.

انواع گاوصندوق هایی که یک قفل ساز می تواند باز کند یا تعمیر کند.

یک مهندس گاوصندوق متخصص قادر به بازکردن و تعمیر انواع گاوصندوق و کابینت از قبیل:

 • قفل های ترکیبی
 • صفحه کلیدهای دیجیتال
 • گاوصندوق های سنتی با کلید
 • گاوصندوق و جعبه های کلیدی
 • گاوصندوق های کف و نسوز
 • گاوصندوق دیواری مخفی
 • صندوق امانات
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
مهمترین کارکردهای گاوصندوق در نمایندگی گاوصندوق کاوه

اگر به شما گفته شده است که به یک گاوصندوق نیاز دارید یا اقلامی با ارزش خاص دارید، چه در محل کار و چه در خانه، باید به فکر تهیه یک گاوصندوق برای نگهداری آنها باشید.

دو نوع اصلی گاوصندوق وجود دارد که می توانید برای خانه یا محل کار خود از آنها استفاده کنید.

 • ۱٫ گاوصندوق اطلاعات – محافظت در برابر آتش و همچنین سرقت و برای حفظ امنیت اسناد و داده های رایانه ای و غیره استفاده می شود.
 • ۲٫ گاوصندوق های امنیتی – با هدف نگهداری اشیاء با ارزش مانند پول نقد، جواهرات و غیره.

شما باید گاوصندوق را به صورت حرفه ای مشخص و بر روی آن نصب کنید تا محافظت واقعی را فراهم کند، و همچنین به مشاوره در مورد گاوصندوقی که باید بخرید نیاز دارید.

الزامات بیمه برای گاوصندوق؟ بهتر است با بیمه ‌گر خود بررسی کنید که آیا معیارهای خاصی را برای گاوصندوق مشخص می‌کند، مانند پوشش نقدی یا رتبه حفاظت در برابر آتش.

چه چیزی ذخیره می شود؟ آیا این اسناد یا رسانه است – در این صورت ممکن است بخواهید ایمنی آتش را در نظر بگیرید. اگر جواهرات یا پول نقد است، برای اطمینان از پوشش بیمه ای مربوطه، باید رتبه گاوصندوق را در نظر بگیرید!

قفل سازان دارای مجوز MLA که با گاوصندوق کار می کنند، می توانند گاوصندوق و اندازه مناسب گاوصندوق را که برای هدف مناسب باشد، مشخص و نصب کنند.

خیلی ساده نیست، امروزه انتخاب گاوصندوق با آنچه در طول تاریخ بوده تفاوت اساسی دارد. این واقعاً فقط متفاوت نیست، بسیار دشوار است. چرا؟ صرفاً به این دلیل که فناوری تغییر کرده و کاملاً طولانی شده است که چگونه و برای چه کاری می توان از گاوصندوق استفاده کرد.

کل قالب، گزینه‌ها، طراحی و استراتژی‌های قرارگیری، پاسخ به این سوال را بسیار دشوار کرده است.

با این حال، اگر مطمئن هستید که قفل سنتی هستید، ممکن است ایده گاوصندوق های ما را دوست داشته باشید.

این گاوصندوق ها شناخته شده و با زمان تست شده هستند و هیچ اطلاعات جدیدی برای یادگیری برای شروع استفاده از این گاوصندوق وجود ندارد به جز اینکه ممکن است در اندازه های مختلفی وجود داشته باشند و هر کدام دلیل چند منظوره خود را برای ورود به بازار دارند.

با این حال، چند نکته در مورد هر نوع و اندازه وجود دارد. اول از همه، وسوسه خرید یک گاوصندوق کوچک را شکست دهید.

اگر می ‌خواهید اسناد، پول نقد، جواهرات و دارایی‌هایی با ارزش احساسی را ذخیره کنید، به ‌زودی فضای خالی شما تمام خواهد شد. یک گاوصندوق کوچک راحت ‌تر پنهان می ‌شود، اما برداشتن، مخفی کردن و سپس دور شدن با آن نیز بسیار آسان است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
4 فاکتور مهم خرید از نمایندگی گاوصندوق کاوه

لطفاً به خاطر داشته باشید که گاوصندوق از داخل بزرگتر به نظر می رسد، زیرا دیوارهای ضخیم فضای بسیار بیشتری را نسبت به آنچه تصور می کنید می خورند.

علاوه بر این، اگر گاوصندوق شما یک گاوصندوق داخلی و دیواری برای خانه باشد، بدیهی است که از گاوصندوقی که می توان با آن دور کرد، ایمن تر خواهد بود. یک جعبه گاوصندوق کلیدی برای خانه به سختی می تواند مکانی قابل اعتماد برای ذخیره دارایی های شما در نظر گرفته شود.

ما همچنین توصیه می کنیم قبل از خرید، به رتبه بندی آتش ایمن نگاه کنید. رتبه بندی به شما می گوید که دارایی های داخل گاوصندوق چه مدت در برابر آتش مقاومت می کنند.

این گاوصندوق ها ممکن است سرمایه گذاری خوبی برای دفاتر و منازل باشند، به خصوص اگر قصد دارید اسناد مهمی را در آنجا نگهداری کنید.

نکات کلیدی در مورد قفل گاوصندوق

گاوصندوق ها می توانند با مکانیسم های مختلف قفل عرضه شوند. اغلب، آنها با قفل های ترکیبی ارائه می شوند: یک قفل کلید معمولی همراه با مکانیزم رمزگذاری دیجیتال یا دستی.

آیا باید گاوصندوق دستی بخرید یا دیجیتال؟

این موضوع کاملاً در اولویت است. هر نوع مکانیزم نوع متفاوتی از عملکرد را ارائه می دهد. با این حال، این سوال لزوماً بر سطح امنیتی گاوصندوق تأثیر نمی گذارد.

اگر می خواهید سهولت در استفاده، کارکردن در تاریکی و دسترسی سریع به اشیاء قیمتی خود، یک قفل دیجیتال انتخاب کنید. اگر سرعت همان چیزی است که به دنبال آن هستید، قفل الکترونیکی کاربرپسندتر است و می تواند سرعت بیشتری را ارائه دهد. برای باز کردن یک قفل دستی، باید مدرج را بارها و بارها بچرخانید تا زمانی که کل کد را وارد کنید. این روند می تواند خسته کننده باشد و اگر عجله دارید ممکن است مستعد اشتباه باشید. اگر لازم باشد در تاریکی گاوصندوق را باز کنید، قفل دیجیتالی کاربردی تر است. صفحه کلیدهای باتری دار می توانند روشن شوند و برای باز کردن گاوصندوق خود به کمک چراغ قوه نیاز نخواهید داشت.

اگر نگران قابلیت اطمینان و کارکرد طولانی مدت بدون مشکل هستید، قفل دستی را انتخاب کنید. اگر به دنبال طول عمر طولانی هستید، یک قفل دستی ممکن است ایده آل باشد. قفل های دستی آزمایش و تست شده اند. آنها به ندرت نیاز به نگهداری دارند. علاوه بر این، آنها هیچ باتری یا مواد مصرفی دیگری مصرف نمی کنند. بنابراین، شما هرگز در این زمینه دچار مشکل نخواهید شد.

چگونه قفل هایی را که گاوصندوق را ایمن می کنند طبقه بندی کنیم؟

برای رتبه ‌بندی قفل‌ها با استفاده از استانداردهای EN-1300، ویژگی‌های زیر در آزمایشگاه‌های مستقل آزمایش می‌شوند و گواهینامه‌ها بر این اساس ارائه می‌شوند. مهمتر از همه:

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نمایندگی گاوصندوق کاوه: امنیت و آرامش

مقاومت مخرب در برابر سرقت: قفل در برابر ابزارهای مختلف و همچنین تست های سقوط، تست های استقامت دما و تست های لرزش تست می شود تا اطمینان حاصل شود که گاوصندوق می تواند عوامل محیطی مختلف را تحمل کند. قفل های الکترونیکی برای مقاومت در برابر قطع برق، تخلیه الکترواستاتیک، تغییرات ولتاژ منبع تغذیه، نوسانات برق و سایر ناهنجاری های الکترومغناطیسی آزمایش می شوند.

منحصربه‌فرد بودن کلید/کد: اطمینان از اینکه تنها یک کد می‌تواند جعبه گاوصندوق را باز کند، بنابراین آزمایش‌هایی برای تعیین اینکه آیا کدهای نادرست می‌تواند قفل را باز کند یا امتحان کردن کلیدی که کمی با کلید اصلی متفاوت است انجام می‌شود.

مقاومت در برابر دستکاری: با دستکاری قفل برای باز شدن تست می شود.

قفل ها بر اساس عملکرد و امنیت ارائه شده طبقه بندی می شوند. از کلاس A تا کلاس D به ترتیب از حداقل تا بالاترین متغیر است.

استاندارد اروپا برای گاوصندوق ها همچنین تعیین می کند که قفل های گاوصندوق چقدر و با کدام طبقه بندی باید مطابقت داشته باشند. بسته به درجه گاوصندوق امنیتی، سازندگان باید از ۱ یا ۲ قفل استفاده کنند که مطابق با استاندارد EN 1300 (استاندارد اروپایی برای قفل های ایمن) باشد.

تعداد قفل های مورد نیاز در گاوصندوق های درجه بندی شده به شرح زیر است:

 • ۱ قفل از درجه ۰ تا III
 • ۲ قفل از درجه IV تا X
 • با توجه به اینکه شرط لازم برای هر درجه بر اساس کلاس قفل است:
 • قفل های کلاس A برای گاوصندوق های با درجه ۰ تا II مورد نیاز است
 • قفل های کلاس B برای گاوصندوق های با درجه III تا V مورد نیاز است
 • قفل های کلاس C برای گاوصندوق های با درجه VI و بالاتر مورد نیاز است
 • قفل های کلاس D برای درب های اتاق قوی مورد نیاز است

استاندارد EN 1300 توسط کمیته استانداردسازی اروپا تایید شده و در هر کشور عضو اتحادیه اروپا تایید شده است. این شامل انواع قفل هایی است که به روش های مختلف برای تایید قابلیت اطمینان آنها آزمایش شده اند. این نیازهای شدید را دنبال می کند، مانند قفل هایی که با باتری کار می کنند باید حداقل ۳۰۰۰ دهانه قفل را با یک بار شارژ کامل کنند.

ISRG یک قفل گاوصندوق دیجیتال تایید شده را پیشنهاد می ‌کند که مطابق با استاندارد اروپایی EN 1300 روی یک قفل کلید دستی است، زیرا یک کلید دستی را می‌توان به راحتی کپی کرد و هیچ اثری از دسترسی به جا نمی‌گذارد. در حالی که قفل دیجیتال این قابلیت را دارد که در صورت وارد کردن چند کد نادرست پشت سر هم قفل را به مدت ۱۰ دقیقه ببندد.

برای بازگشایی گاوصندوق با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۲۸۴۹۰۰۸ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 10 =

   صفحه اصلیخدماتارتباط با ما
   09122849008