گاوصندوق ایرن کاوه و بررسی ۲ فاکتور مهم


همانطور که می دانید گاوصندوق ایران کاوه به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان انواع گاوصندوق با ایمنی و استحکام بسیار بالا شناخته شده است.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات گاوصندوق آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد گاوصندوق ایران کاوه و به طور کلی ساختار باکس های مختلف اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

گاوصندوق

انواع امکاناتی گاوصندوق ایران کاوه فراهم می کند

یک تئوری اساسی در مورد متالورژی وجود دارد که در مورد ساخت و ساز ایمن کاربرد دارد: مواد سخت و قوی تحت فشار شوک مکرر. پوشش استیل نازک از نیروی شوک محافظت می کند، ممکن است تغییر شکل یابد اما به آسانی از بین نمی رود.

مقاوم در برابر آتشسوزی

گاوصندوق ها برای محافظت در برابر درجه حرارت بالا طراحی شده و تنها برای جلوگیری از سرقت مورد استفاده قرار نمی گیرند. آنها عمدتاً برای محافظت از اسناد استفاده می شوند. متریال هایی که در بدنه گاوصندوق وجود دارد باید نسوز باشد.

گاوصندوق های تجاری

این نوع گاوصندوق ها مناسب برای محیط های تجاری می باشند و باید بدنه ایی محکم در برابر آتشسوزی و هم چنین مقاوم در برابر سرقت داشته باشند.

تاریخچه گاوصندوق

اولین نسخه از گاوصندوق مربوط به سال های خیلی دور در قرون وسطا می باشد. در آن زمان با بدنه های چوبی همچنین نوار های چوبی بسیار ضخیم و محکم گاوصندوق می ساختند. در اصل استفاده از چوب به دلیل زیبایی بیشتر گاوصندوق ها بود اما امروزه برای ایمنی بیشتر از چدن استفاده می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نمایندگی گاوصندوق کاوه: امنیت و آرامش

با پیشرفت متالورژی در قرن هجدهم، سازندگان گاوصندوق به فناوری مورد نیاز برای ساخت گاوصندوق ایمن دسترسی پیدا کردند. تا در برابر هر نوع سرقت و حمله ای مقاوم باقی بماند.

این مجموعه با بهره گیری از بهترین محصولات آماده ارائه گاوصندوق های محکم و با دوام به شما می باشد.

برای استفاده از خدمات گاوصندوق ایران کاوه با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفده =

      صفحه اصلیخدماتارتباط با ما
      09122849008