۴ مزیت استفاده از محصولات نمایندگی گاوصندوق کاوه در خانه

گاوصندوق

آیا می دانید محصولات نمایندگی گاوصندوق کاوه به عنوان بهترین انواع گاوصندوق و سیف باکس شناخته می شود؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات گاوصندوق کاوه آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

آشنایی با مهم ترین مزیت های گاوصندوق گاوه

محافظت در برابر دزدی

اگر کسی خانه شما را سرقت کند، می توانید اطمینان داشته باشید که می دانید دزد با گرفتن برخی از دارایی های با ارزش خود کار سختی را انجام می دهد.

محافظ در برابر آتش سوزی

بیشتر گاوصندوق های منزل مجهز به مواد ضد حریق هستند که می توانند اسناد و اشیای با ارزش را در آتش سوزی منزل از بین ببرند.

در صورت بروز آتش سوزی، با قرار دادن این موارد در گاوصندوق، لازم نیست قبل از بیرون آمدن از خانه، روی بازیابی آنها تمرکز کنید.

محافظ در برابر رطوبت

هیچ خانه ایمنی کاملاً ضدآب نیست، اما بیشتر آنها دارای مقاومت در برابر آب مختلف هستند که می توانند اشیای قیمتی شما را در صورت وقوع سیل حفظ کنند.

ایمنی خانواده

اگر شما هم جزو افرادی هستید که اسلحه دارید بهتر است تا در گاوصندوق آن را نگهدارید. و سلامت خود و خانواده تان را به خطر نیاندازید.

بسته به اندازه فضای خانه شما، می توانید اندازه گاوصندوق را مشخص کنید.

علاوه بر این:

بعضی موارد ممکن است بهتر باشد به جای صندوق در خانه از صندوق امانات در یک بانک استفاده کنید.

البته این وظیفه شماست که تعیین کنید چه چیزی در یک خانه نگهداری کنید و چه چیزی را در صندوق امانات نگهداری کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نمایندگی گاوصندوق کاوه: امنیت و آرامش

گاوصندوق کاوه

  • اما در اینجا ۱۰ مورد وجود دارد که شما باید در خانه خود از محصولات نمایندگی گاوصندوق کاوه استفاده کنید:

اسناد مربوط به بیمه

اگر خانه شما در اثر آتش سوزی یا فاجعه دیگری آسیب دیده، می خواهید اسناد بیمه خود را ایمن نگه دارید، بنابراین شما پوشش خود را می دانید و اطلاعات صحیحی برای طرح دعوی دارید.

اسناد شخصی

گذرنامه ها، کارتهای تأمین اجتماعی و شناسنامه می توانند دردسر جایگزینی باشند. اما ممکن است شما به خارج از ساعت های بانکی به آنها دسترسی داشته باشید، بنابراین بهتر است آنها را در خانه نگه دارید.

اسناد قانونی

اگر وصیت نامه ای از زندگی، وکالت نامه یا دستورالعمل مراقبت های بهداشتی تهیه کرده اید، بهتر است این فرم ها را به جای یک بانک نگه دارید که ممکن است صندوق امانات شما را در هنگام مرگ شما مهر کند.

اسناد مالی

عاقلانه نگه داشتن اسناد مالی خاص، از جمله اظهارنامه مالیاتی، سوابق املاک، صورتهای کارگزاری و سوابق بدهی. با ایمن نگه داشتن آنها در خانه خود می توانید از سرقت هویت جلوگیری کنید.

داروهای تجویزی

نگه داشتن داروهای اعتیاد آور بالقوه در گاوصندوق خود می تواند از سوءاستفاده یا مصرف بیش از حد آن جلوگیری کند.

پول نقد

همیشه ایده خوبی است که در مواقع اضطراری مقداری پول نقد در دست داشته باشید، به خصوص اگر منطقه ای که در آن زندگی می کنید مستعد بروز بلایای طبیعی است که می تواند شبکه های بانکی و دستگاههای خودپرداز را ببندد.

وسایل ارزشمند

اگر جواهرات، یک مجموعه سکه یا چیزهای ارزشمند دیگری دارید که هر از گاهی به آنها دسترسی دارید، ترجیح می دهید آن را نزدیک به جای بانک نگه دارید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نمایندگی گاوصندوق کاوه و تاریخچه ی گاوصندوق

اسلحه

بانک محلی شما ممکن است اجازه ندهد سلاح گرم در توافق نامه اجاره خود اجازه دهد. با این وجود، اگر می خواهید دسترسی آسان داشته باشید یا می خواهید آن را برای امنیت عمومی منزل، بهتر است اسلحه خود را در خانه ایمن نگه دارید

عکس های قدیمی خانوادگی

اگر عکس خانوادگی دارید که می خواهید آنها را نگه دارید اما در دیوارهایتان نمایش داده نمی شود، گاوصندوق منزل شما از آنها در برابر آتش و صدمه در آب محافظت می کند. همچنین اسکن آنها توصیه می شود، بنابراین یک نسخه دیجیتالی دارید.

کلید های های گاوصندوق

اگر تصمیم به گرفتن صندوق امانات با بانک محلی خود دارید، کلیدهای خود را در خانه خود ایمن نگه دارید تا همیشه به یاد داشته باشید که در کجا هستند و از دزدها در امان باشید.

برای استفاده از محصولات نمایندگی گاوصندوق کاوه می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + سه =

      صفحه اصلیخدماتارتباط با ما
      09122849008