بازگشایی گاوصندوق

برای بازگشایی گاوصندوق لازم است تا حتما از خدمات یک شرکت معتبر و دوره دیده استفاده کنید.

شرکت ایمن کاوه علاوه بر بازگشایی گاوصندوق ارائه دهنده بهترین خدمات نظیر تعمیر گاوصندوق و حتی حمل گاوصندوق می باشد.

قفل گاوصندوق نوع خاصی از قفل امنیتی است که عمدتاً در گاوصندوق استفاده می شود. این قفل های دو کلیدی مستلزم حضور همزمان اجاره کننده جعبه و کارکنان بانک برای باز کردن قفل با هر یک از کلیدهای خود می باشد. کنترل دسترسی دوگانه، بالاترین سطح ممکن از حفاظت امنیتی از اشیاء با ارزش و دارایی های ذخیره شده در جعبه را تضمین می کند.

خدمات بازگشایی گاوصندوق

این راهنما تمام جنبه‌ های اصلی قفل ‌های سپرده گاوصندوق را پوشش می ‌دهد، از اینکه چه هستند، چگونه کار می‌ کنند، انواع متداول و بازار فعال برای قفل ‌های جایگزین. چه در حال ساخت یک پروژه جدید قفسه سپرده برای تامین کنندگان گاوصندوق تجاری یا خصوصی هستید یا خدمات تعمیر و نگهداری برای بانک ها ارائه می دهید، این راهنما شامل تمام اطلاعات ضروری است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید.

قفل گاوصندوق یک قفل دو کلیدی کنترل شده است که برای باز کردن قفل همزمان به دو کلید جداگانه نیاز دارد. این قفل‌ها معمولاً دارای دو قفل مجزا در یک قفل هستند که برای باز کردن قفل به طور همزمان به یک کلید نگهبان از کارمند بانک و یک کلید اجاره‌ دهنده از طرف اجاره‌ دهنده جعبه نیاز دارند. از آنجایی که این قفل ها بیشتر در گاوصندوق بانکی مورد استفاده قرار می گیرند، معمولاً به آنها قفل گاوصندوق، قفل گاوصندوق، قفل سپرده، قفل SD یا قفل SDB می گویند.

بازگشایی گاوصندوقایده این است که اطمینان حاصل شود که گاوصندوق تحت کنترل دسترسی دوگانه محافظت می شود، از این رو قفل سپرده به دو کلید از دارندگان مختلف نیاز دارد. هنگام دسترسی به صندوق، باید با شناسه خود با بانک وارد شوید تا تشخیص دهید که مالک اصلی هستید و سپس متولی صندوق شما را به صندوق شما همراهی می کند و قفل سمت محافظ قفل را با یک کلید نگهبان باز می کند. با قرار دادن و باز کردن کلید محافظ معتبر، اکنون اجاره ‌کننده می ‌تواند با کلید اجاره‌ کننده خود قفل کل قفل را باز کند تا پیچ قفل را جمع کرده و در را باز کند.

لازم نیست یک قفل گاوصندوق بسیار پیچیده باشد یا دارای تغییرات کلیدی حجم زیاد باشد. این نیاز به دسترسی کنترل دوگانه است که قفل های سپرده امن را بسیار ایمن و قابل اعتماد می کند.

با توسعه سریع فناوری و افزایش تقاضای بازار، قفل های امانی از قفل های سنتی دو کلید به سایر اشکال نوآورانه ارتقا یافته اند. در صنعت بانکداری مدرن، سیستم قفل الکترونیکی به دلیل سهولت استفاده و مدیریت، ویژگی های همه کاره و عملکرد با امنیت بالا به طور فزاینده ای مورد توجه قرار می گیرد. بسیاری از تولیدکنندگان قفل راه‌ حل‌های قفل گاوصندوق الکترونیکی را برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد سیستم‌های قفل گاوصندوق خودکار، به ویژه برای تامین ‌کنندگان گاوصندوق خصوصی ارائه کرده ‌اند.

در حالی که قفل‌های الکترونیکی روز به روز محبوب ‌تر می ‌شوند، قفل ‌های سنتی دو کلید هنوز در بین بانک ‌های بزرگ، اتحادیه‌های اعتباری و تامین ‌کنندگان صندوق‌های امانات تجاری در سراسر جهان نصب و سرویس ‌دهی می ‌شوند. در این راهنما، ما به طور عمده در مورد قفل های سپرده سنتی دو کلید صحبت خواهیم کرد زیرا آنها هنوز هم نوع اصلی قفل مورد استفاده هستند.

قفل سپرده امن چگونه کار می کند

قفل صندوق امانات دارای دو کلید است که قفل را از باز شدن با هم کنترل می کند. به سادگی تصور کنید دو قفل مجزا در داخل یک قفل وجود دارد که تنها زمانی که دو قفل هر دو باز هستند، پیچ قفل می تواند جمع شود.

روی سطح قفل دو شاخه وجود دارد و هر دو شاخه دماغه نامیده می شود. دماغه ای که در نزدیکی پیچ قفل قرار دارد دماغه اجاره کننده و دماغه ای که نزدیک پایین قفل قرار دارد دماغه محافظ نامیده می شود. کلید باز کردن قفل سمت دماغه محافظ “کلید نگهبان” نامیده می شود که توسط کارمندان بانک یا نگهبانان صندوق نگهداری و نگهداری می شود. کلید باز کردن قفل سمت بینی اجاره کننده “کلید اجاره ای” نامیده می شود که توسط اجاره کنندگان جعبه نگهداری می شود. معمولاً وقتی قفل باز می‌شود، هر دو کلید نگه داشته می‌ شوند و تنها پس از بسته شدن مجدد قفل برای اهداف امنیتی می ‌توان آنها را پس گرفت.

هر دماغه ای را می توان به عنوان یک قفل جداگانه با لیوان های اهرمی در نظر گرفت که از جمع شدن “حصار” پیچ قفل جلوگیری می کند. با کلید معتبر، لیوان های اهرمی را می توان به درستی تراز کرد و به حصار اجازه حرکت داد.

معمولاً فقط قسمت اجاره‌ دهنده مکانیزم قفل می‌ تواند پیچ ​​قفل را با یک جزء اتصال به نام “پا” حرکت دهد، در حالی که قفل محافظ فقط مانع از حرکت حصار می‌ شود. بنابراین ابتدا کلید محافظ باید وارد و چرخانده شود، سپس کاربران می توانند از کلید اجاره کننده برای جمع کردن پیچ قفل استفاده کنند.

برای انواع دیگر سیستم ‌های قفل سپرده امن، مانند سیستم ‌های قفل الکترونیکی سرویس خودکار، قفل‌های دسترسی اثر انگشت و قفل‌های ترکیبی، روش باز کردن تقریباً یکسان است. بانک‌ ها یا تامین ‌کنندگان قفسه سپرده ‌های امن خصوصی مالکیت شما را بر صندوق شناسایی می ‌کنند و به شما امکان دسترسی به صندوق را می ‌دهند. اکنون اجاره‌ کنندگان می ‌توانند جعبه خود را با کلید، ترکیب یا اثر انگشت باز کنند.

برای بازگشایی گاوصندوق با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۲۸۴۹۰۰۸ تماس بگیرید.

      صفحه اصلیخدماتارتباط با ما
      ۰۹۱۲۲۸۴۹۰۰۸